skladanoprzesuwne

SKŁADANO- PRZESUWNE

 

Skadano przesuwneOkna harmonijkowe sprawdzają się tam gdzie zależy nam na osiągnięciu pełnej integracji z otoczeniem. Dzięki nim możemy zyskać niezakłócony widok (bez pionowych podziałów) i całkowite otwarcie okien. Świetnie sprawdzą się w sytuacji kiedy chcemy połączyć pomieszczenie wewnątrz budynku z tarasem zewnętrznym. Doceniane zwłaszcza przez właścicieli kawiarni i restauracji, którym zależy na okresowym lub sezonowym otwarciu ogródków i sal bankietowych. W domach prywatnych, hotelach i pensjonatach pozwalają na regulowanie wielkości pomieszczenia w zależności od okoliczności.

 

  

 

Dowolny profil

Prezentowane rozwiązanie możesz wybrać w dowolnym rozwiązaniu profilowym, grubości od 68 mm do 92mm, zarówno w wersji drewnianej, jak i drewniano-aluminiowej. Dodatkowo można również wybierać pomiędzy standardowym progiemdrewnianym lub niskim aluminiowym wpuszczonym w posadzkę.

 

Precyzyjne mechanizmy

BeztytuuDuże, zaopatrzone w łożyska kulkowe rolki wykonane ze specjalnego tworzywa, które w połączeniu z zawiasami - również wzmocnionymi tworzywem - gwarantują cichą, lekką i bezawaryjną obsługę. Uszczelki szczotkowe chronią szynę jezdną przed zabrudzeniem. 

 

 

Siegenia

Konstrukcja systemu, bazująca na okuciach Siegenia, pozwala na wykonanie zabudowy wyposażonej nawet w 7 skrzydeł o maksymalnej szerokości 6,3 m, zarówno dla wysokości balkonu jak i tradycyjnego niższego okna. Istnieje również możliwość łączenia systemu składanego z funkcją skrzydła uchylno-rozwiernego, co stanowi dodatkowy walor prezentowanego rozwiązania. Wszystko to oczywiście można połączyć z niskim progiem aluminiowym, wyposażonym w przekładki termiczne zapobiegające zjawisku kondensacji.

zdjecie

 

Brio

Oferujemy również drzwi składane opierające się na systemach Brio, w których możliwości konstrukcyjne są jeszcze większe. Drzwi w takim wypadku składają się po zewnętrznej stronie budynku, co nie zabiera cennego miejsca wewnątrz i nie koliduje z umeblowaniem. Ponadto można stosować skrzydła o wadze do 150 kg, szerokości 1,2  m oraz wysokości do 4 m! System pozwala również na stosowanie nawet do 8 skrzydeł jednocześnie.

 

Beztytuu2